Filologijos fakulteto ženklas

FLF logo lettersVilniaus universitetas, žengdamas savo vizijos – stoti į vieną gretą su pirmaujančiais Europos universitetais – įgyvendinimo link atnaujina savo įvaizdį. Daugėjant komunikacijos formų bei susiduriant su vis daugiau tikslinių auditorijų tiek Lietuvoje, tiek užsienyje, ir norint išlaikyti bei sustiprinti Vilniaus universiteto prekinio ženklo reputaciją, ir Filologijos fakultetas keičia savo įvaizdį. Nuo šiol mus atspindi atnaujintas vienspalvis Vilniaus universiteto logotipas, papildytas Universiteto įvaizdinio šrifto užrašu arba naudojamas įvaizdinio šrifto užrašas be logotipo. Naujas ir modernus Universiteto identitetas padės lengviau suvokti Filologijos fakultetą kaip svarbią ir neatskiriamą Vilniaus universiteto dalį. 

 

 

Filologijos fakulteto spalvos

1 2 3 4
RGB 0/75/121 RGB 111/181/205 RGB 130/198/146 RGB 240/240/240
CMYK 100/74/29/12 CMYK 155/13/14/0 CMYK 50/1/50/0 CMYK 0/0/0/5
HEX 004B79 HEX 6FB5CD HEX 82C692 HEX F1F2F2

Alternatyviai taip pat gali būti naudojamos reprezentacinės Vilniaus universiteto spalvos, oficialiai patvirtintos naujajame Universiteto stiliaus vadove. Universiteto spalvų kodus galite rasti čia >>>

 

Ekrano užsklandos

screen saver a1 screen saver b1 screen saver c1 screen saver e1

 

Skaidrių šablonai

Šablonai

flf skaidres sablonas

Fakultetą pristatančios skaidrės

flf skaidres

 

Reprezentaciniai šriftai 

Raleway

Filologijos fakulteto komunikacijoje naudojamas laisvai prieinamas šriftas Raleway (parsisiųsti). Jis naudojamas internetinėje erdvėje ir visai komunikacijos sklaidai.

Arial

„Word”, „Excel”, „PowerPoint” ir kitiems panašiems dokumentams kurti naudojamas sisteminis šriftas „Arial”, esantis visuose kompiuteriuose.

Times New Roman

Visiems oficialiems Universiteto dokumentams kurti naudojamas sisteminis šriftas „Times New Roman”, esantis visuose kompiuteriuose.

Atnaujintas Vilniaus universiteto Dokumentų rengimo taisykles galite parsisiųsti čia >>>

 


VU reprezentaciniai šriftai ir atributika

VU atributiką rasite čia.

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos