2023 / 2024 m. m. rudens semestro perlaikymai vyks vasario 5–15 d.

Perlaikymų informacija MA studentams >

Jei sąraše nerandate dalyko perlaikymo laiko, susisiekite su dėstytoju tiesiogiai bei nuolat sekite informaciją Fakulteto tinklalapyje. Perlaikymų informacija nuolat pildoma dėstytojams paskelbus perlaikymų datas.

Jei turite klausimų, kreipkitės el. paštu

Jūs žinote, kad judėjimas, mankštos ir sportas padeda jūsų savijautai ir sveikatai. Bet kas iš to? Rasti laiko vis tiek sunku. Jūs taip pat žinote ir visas istorijas bei personažų tipažus – iš pasakų, romanų, mitų, filmų ir serialų. Bet jeigu bandote parašyti įtaigų tekstą patys, kažkodėl ne visada pavyksta tai padaryti puikiai.

Rašytojas Rimantas Kmita kviečia antradieniais susitikti VU centrinės bibliotekos Česlavo Milošo skaitykloje ir kalbėtis apie jūsų kuriamus tekstus, dalintis rašymo patarimais ir patirtimi.

Čia susipažinsite su kitais kuriančiais VU bendruomenės nariais, gausite stimulą įveikti savo rašymo bloką, sužinosite naudingų rašymo technikų, gausite atsiliepimų apie savo kūrybą iš bendraamžių.

Pirmasis susitikimas jau rugsėjo 26 d., 18.30 val. Č. Milošo skaitykloje.

Kurybinis rasymas

2022 / 2023 m. m. pavasario semestro perlaikymai vyks rugsėjo 4 – 18 d.

Perlaikymų informacija MA studentams >

BUS dalyko Vaikų literatūros klasika perlaikymas vyks rugsėjo 8 d. 10 val. UKI Romanų auditorijoje.

BUS dalyko Juoko kultūra perlaikymas vyks rugsėjo 8 d. 15 val. UKI Romanų auditorijoje.

BUS dalyko Lietuvių literatūra ir sąmoningumo istorija perlaikymas vyks rugsėjo 14 d. 17 val. iki rugsėjo 12 dienos reikia atsiųsti esė.

BUS dalyko Vilnius XIX-XX a. kultūrų sankryžoje perlaikymas vyks rugsėjo 14 d. 13 val. per MS Teams

BUS dalyko Lytis kultūroje perlaikymas vyks rugsėjo 14 d. iki to laiko reikia pateikti rašytinį tekstą ir įrašytą tinklalaidę.

Jei turite klausimų, kreipkitės el. paštu

Rugsėjo 4 d. kviečiame BA pirmakursius dalyvauti Filologijos fakulteto pažintinėje dienoje.

RUGSĖJO 4 d. PROGRAMA

10:00

14:30

Susitikimas su VU SA FilF. Vieta: 115 A auditorija.

15.30

16.30

Visos integracijos savaitės #studentAUK programą ir daugiau detalių rasite čia >

Maloniai kviečiame sutikti naujų 2023/2024 studijų metų pradžią drauge!

RUGSĖJO 1 d. PROGRAMA

9:30 Vilniaus universiteto vėliavos kėlimas Bibliotekos kieme.

10:00–11:00 Pirmakursių (bakalaurantų ir magistrantų) imatrikuliacijos ceremonija. Filologijos fakulteto dekanas pagal senovinę Universiteto tradiciją perskaitys kiekvieno, naujai įrašyto į studentų sąrašus, vardą ir pavardę. Vieta: Šv. Jonų bažnyčia.

11:00–12:00 Pirmakursių susitikimai su VU SA FilF kuratoriais. Vieta: Filologijos fakulteto kiemeliai (Universiteto g. 5)

12:00–13:00 Susitikimai su SPK (studijų programų komitetais). Susipažinsite su savo dėstytojais, studijų programos ypatumais.

13:00–14:00 Susitikimai su SPK (studijų programų komitetais). Susipažinsite su savo dėstytojais, studijų programos ypatumais.

15:00 – 15:30 Tradicinė Vilniaus universiteto bendruomenės eisena.
Vilniaus universiteto bendruomenė šventiškai žygiuos nuo Seimo rūmų iki VU Didžiojo kiemo.

15:30 - 16:30 Iškilminga studijų metų pradžios RENOVATIO STUDIORUM ceremonija universiteto Didžiajame kieme.

RUGSĖJO 4 d. PROGRAMA

10:00 Sveiki atvykę į Filologijos fakultetą! Studijų skyriaus atstovės pristatys, ką svarbu žinoti apie studijas bei kaip veikia studijų procesas (registracija į dalykus, sesija, perlaikymai, akademinės atostogos, stipendijos...). Vieta: SP1 auditorija. Pristatymas vyks lietuvių kalba (anglų k. pristatymas vyks 11:30).

14:30 Susitikimas su VU SA FilF. Vieta: 115 A auditorija.

15.30 Ekskursija po fakultetą ir jo kiemelius.  Vieta: po susitikimo su VU SA FiLF sekite studentų atstovus iki fontano.

16.30 Pralaužk ledus su FIDI. Ilgamečiai Filologijos fakulteto draugai iš Fizikos fakulteto vaišins pirmakursius šviežiais ledais. Vieta: Arkadų kiemas.

240302050 4498655593500640 3424908065129226941 n

2022 / 2023 m. m. rudens semestro perlaikymai vyks vasario 4 – 17 d.

Perlaikymų informacija MA studentams >

BUS dalyko Biblija Vakarų pasaulio literatūroje perlaikymas vyks vasario 9 d. 16:30 val. MS Teams.

BUS dalyko Juoko kultūra perlaikymas vyks vasario 9 d. 10 val., su dėstytoja reikia susisiekti iš anksto.