2017 m. liepos 30 d. – rugpjūčio 6 d. Salų dvare (Salos, Rokiškio raj.) vyks kalbotyros vasaros mokykla ir konferencija „Academia Grammaticorum Salensis Quarta Decima“. Kviečiame dalyvauti studentus, doktorantus ir dėstytojus.

Šių metų kviestiniai mokyklos lektoriai:

• Johan van der Auwera „Neiginys ir susiję reiškiniai“ (Antverpeno universitetas, Belgija)
  • Claire Moyse-Faurie „Valentingumas, rūšis ir leksinės kategorijos“ (LACITO-CNRS, Paryžius)
  • Sonia Cristofaro „Tipologija ir diachronija“ (Pavijos universitetas, Italija)

salosRegistracija į mokyklą vyksta nuo balandžio 20 d. iki gegužės 20 d.
Dėl dalyvavimo mokykloje kreiptis el. paštu

Mokyklos metu dalyviai galės pristatyti savo tyrimų rezultatus iš įvairių lingvistikos sričių. Pranešimų tezes (iki 3000 spaudos ženklų) prašome siųsti adresu iki birželio 1 d.

Daugiau informacijos apie kalbotyros vasaros mokyklą ir konferenciją Salose, taip pat registracijos formą rasite asociacijos „Academia Salensis“ svetainėje

Mokykla rengiama iš Lietuvos mokslo tarybos Vilniaus universitetui skirtos finansinės paramos.

Iki susitikimo Salose!
Organizatoriai