Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademij kviečia dalyvauti mokslinėje konferencijoje „ŠIUOLAIKINĖS VISUOMENĖS UGDYMO VEIKSNIAI“, kuri vyks 2017 m. gruodžio 8 d. 9.00 val. (registracija nuo 8.30 val.) Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje, Šilo g. 5A, Vilniuje.

Konferencijos tikslas – suburti Lietuvos bei užsienio šalių mokslininkus ir karininkus pasidalinti naujausiais pasiekimais, susijusiais su humanistinėmis, pilietinėmis, lingvistinėmis ir kitomis kompetencijomis, būtinomis skatinti ugdytinių bendruosius bei dalykinius gebėjimus, taip pat ugdyti vertybines nuostatas, būtinas spręsti politines, ekonomines, socialines, teisines, saugumo ir, svarbiausia, – lyderystės ugdymo problemas, be to, kitus tarpdisciplininius socialinių ir humanitarinių mokslų krypčių tyrimus naujausių globalių iššūkių kontekste.

Planuojamos konferencijos sritys ir temos:

• Humanitarinių ir socialinių mokslų sritis – ,,Kompetencijų ugdymas šiuolaikinėje aukštojoje mokykloje“
  • Karo mokslų sritis – ,,Karininkų – lyderių rengimo aktualijos globalizacijos kontekste“
  • Kalbų sritis – ,,Mokymo(si) metodų, skirtų ugdyti kalbų kompetencijas, įvairovė“

Konferencijos kalbos – lietuvių, anglų, prancūzų, lenkų, vokiečių, rusų. Pranešimo trukmė – 15 min.

Konferencijos dalyvio mokesčio nėra.

Svarbiausios datos:

• iki 2017 m. spalio 8 d. atsiųsti dalyvio anketą su pranešimo tema ir santrauka (ne mažiau kaip 2000 spaudos ženklų, įskaitant tarpus);
  • iki 2017 m. lapkričio 8 d. atsiųsti pagal reikalavimus parengtus straipsnius (615 psl.) elektroniniu paštu.

Leidinio redakcinės kolegijos narių atrinkti geriausi straipsniai, parengti pagal mokslo straipsniams keliamus reikalavimus, bus publikuojami mokslo žurnale ,,Šiuolaikinės visuomenės ugdymo veiksniai“, 3 tomas. (Mokslinė redaktorė ir sudarytoja doc. dr. Dileta Jatautaitė.)

Konferenciją organizuoja Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos Užsienio kalbų katedra (atsakingasis asmuo – doc. dr. Dileta Jatautaitė, LKA UKK vedėja).

Kontaktai:

Dalyvio anketa