Kviečiame į viešą konkurso seminarą, kuris vyks 2018 m. vasario 14 d. (trečiadienį) LLTI II a. posėdžių salėje.

Pranešimus skaitys:

• 10.15–11.00 val. l. e. Šiuolaikinės literatūros skyriaus jaunesniosios mokslo darbuotojos pareigas dr. Akvilė Rėklaitytė-Kranauskienė, pretenduojanti į Šiuolaikinės literatūros skyriaus jaunesniosios mokslo darbuotojos pareigybę – „Žmogiškumo samprata XX a. 7–9 deš. lietuvių poezijoje“
  • 11.00–11.45 val. l. e. Tekstologijos skyriaus vyresniojo mokslo darbuotojo pareigas dr. Vaidas Šeferis, pretenduojantis į Tekstologijos skyriaus vyresniojo mokslo darbuotojo pareigybę – „Nauja – tai iš naujo atrandama sena: Donelaičio tyrimų mokslinės ir kultūrinės prasmės“
  • 11.45–12.30 val. l. e. Sakytinės tautosakos skyriaus jaunesniosios mokslo darbuotojos pareigas dr. Lina Leparskienė, pretenduojanti į Sakytinės tautosakos skyriaus jaunesniosios mokslo darbuotojos pareigybę – „Gžegoževo. Ant kaimų išaugęs popieriaus fabriko miestas“

Maloniai kviečiame dalyvauti!

LLTI Šiuolaikinės literatūros skyrius