Prasidėjo registracija Erasmus+ studijoms 2018–2019 m. m. rudens semestrui arba akademiniams metams! Kviečiame VU nuolatinių studijų studentus iki VASARIO 28 d. (24:00) registruotis, užpildant elektroninę paraišką. Atnaujintą fakultetų ERASMUS+ partnerių sąrašą rasite čia.

Renkantis universitetą rekomenduojame ne tik susipažinti su užsienio universiteto skelbiama informacija atvykstantiems, bet ir perskaityti dalyvavusiųjų mainuose studentų atsiliepimus.

Iškilo klausimų? Kreipkitės į

• ERASMUS studijų koordinatorė Filologijos fakultete Giedrė Matkėnienė, tel. (8 5) 268 7203, el. paštas
  • VU ERASMUS+ mainų koordinatorė Agnė Jacynaitė, tel. (8 5) 219 3215, el. paštas  (bendra informacija, dokumentacija, registracijos anketos pildymas)

erasmus 03 copy