Balandžio 11 d. (trečiadienį) 17 val. kviečiame Jus į Vilniaus universiteto Studentų atstovybės Filologijos fakultete (VU SA FilF) Ataskaitinę-rinkiminę konferenciją.

Konferencijos metu bus pristatyta ir tvirtinama VU SA FilF 2017–2018 m. veiklos ataskaita ir renkami studentų atstovai į:

• VU SA valdymo organus:
    • VU SA FilF Pirmininkas;
    • VU SA FilF Valdybą; (narių skaičių nustato Ataskaitinė-rinkiminė Konferencija, Pirmininkas - narys ex officio);
    • 2 atstovai į VU SA Parlamentą (ir Pirmininkas ex officio);
    • 10 delegatų į VU SA ataskaitinę-rinkiminę konferenciją.
  • VU FLF valdymo organus:
    • 4 atstovai į VU FLF Tarybą (ir Pirmininkas ex officio);
    • 1 atstovas į VU FLF Atestacinę-priėmimo komisiją;
    • 2 atstovai į VU FLF Akademinės etikos komisiją;
    • 3 atstovai į VU FLF Ginčų nagrinėjimo komisiją;
    • 1 atstovą VU FLF Studijų kolegiją.

Kviečiame dalyvauti ir teikti dokumentus:

• VU SA FilF Pirmininko pareigoms užimti (CV, motyvacinis laiškas)
  • Tapti studentų atstovu VU FLF Taryboje (CV, motyvacinis laiškas).

Dokumentus siųsti el. paštu iki balandžio 5 d. (imtinai).

Studentai, norintys kandidatuoti į kitus postus, savo kandidatūrą galės iškelti konferencijos metu. (Trumpus visų darinių aprašymus galite rasti čia >)

Konferencijoje dalyvauti ir balsuoti gali visi VU Filologijos fakulteto studentai.

Preliminari konferencijos darbotvarkė bei vieta bus paskelbtos artimiausiu metu Facebook renginyje.