53586091807_1d25a5b1a7_k-642x410.jpg

Europos universitetų aljansas „Arqus“ džiugiai skelbia trečiąjį kvietimą teikti paraiškas 2024 m. „Arqus“ talentų stipendijoms. „Arqus“ Talentų stipendijų fondas yra skirtas pritraukti ir išlaikyti talentus iš viso pasaulio antrosios pakopos studijose.

Trečiasis kvietimas teikti paraiškas skirtas talentingiems absolventams ir studentams, siekiantiems magistro laipsnio viename iš „Arqus“ universitetų partnerių (Granados, Graco, Leipcigo, Liono 1, Meinuto, Minjo, Paduvos, Vilniaus ir Vroclavo), įskaitant privalomą mobilumą antrame „Arqus“ universitete partneryje.

Pagal šį, trečiąjį, kvietimą bus skiriamos mažiausiai aštuonios „Arqus“ Talentų stipendijos.

Stipendiją sudaro 1 400 eurų per mėnesį dienpinigiai, skirti studento pragyvenimo išlaidoms apmokėti, sveikatos draudimas ir materialinės išmokos. Be to, „Arqus“ Talentų stipendija padengs mokestį už mokslą studentui stojant į universitetą.

Europos universitetų aljansas „Arqus“ pagal šią stipendijų schemą taip pat nori remti studentus, turinčius mažiau galimybių, skirdamas 250 €/mėn. iš specialiųjų poreikių fondo.

Pirmenybė bus teikiama mažiau galimybių turintiems studentams, pabėgėliams ir (arba) prieglobsčio prašytojams bei pareiškėjams, turintiems bakalauro laipsnį, įgytą ne tame pačiame „Arqus“ universitete, kur jie studijuos magistrantūroje ar kur šiuo metu mokosi.

Atrankos rezultatai bus paskelbti „Arqus“ interneto svetainėje 2024 m. liepos pabaigoje, nurodant pareiškėjų vardą, pavardę ir pilietybę, taip pat atrankos komisijos atlikto paraiškų vertinimo balų vidurkį.

Daugiau informacijos rasite mūsų interneto svetainėje.

Jei turite papildomų klausimų, rašykite el. paštu: .

Paraiškų laukiame nuo 2024 m. balandžio 2 d. iki 2024 m. birželio 30 d. (23.59 val. CEST).

Nuoroda į internetinę paraiškų teikimo platformą