Dr. Skaistė Volungevičienė skaitė paskaitas Hamburgo universitete

2019 m. gegužės 6-10 d. BKKI Vokiečių filologijos katedros dėstytoja dr. Skaistė Volungevičienė pagal ERASMUS+ programą viešėjo Hamburgo universiteto (Vokietija) Germanistikos institute, kur skaitė paskaitas bakalauro ir magistro pakopų studentams, bendravo su instituto doktorantais, pristatė ERASMUS+ programos mainų su Vilniaus universitetu galimybes. Taip pat buvo aptartos Vilniaus universiteto ir Hamburgo universiteto germanistų tolesnio bendradarbiavimo ir bendrų mokslinių projektų galimybės, dalintasi dėstymo bei moksline patirtimi tekstynų ir kompiuterinės lingvistikos srityje.