Tarptautinė mokslinė konferencija „Osipas Mandelštamas: poetika, vertimai, recepcija“

Baltijos kalbų ir kultūrų instituto Rusų filologijos katedra kartu su Lietuvių literatūros ir tautosakos institutu rengia tarptautinę mokslinę konferencija „Osipas Mandelštamas: poetika, vertimai, recepcija“ 2019 m. rugsėjo 19–20 d. Konferencijoje dalyvaus Olegas Lekmanovas, Irina Surat, Romanas Timenčikas ir kiti žinomi Mandelštamo kūrybos ir rusų poezijos „Sidabro amžiaus“ tyrinėtojai iš Izraelio, Kanados, Prancūzijos, Rusijos. Konferencijos atidarymas prasidės rugsėjo 19 d. 9 val. K. Donelaičio auditorijoje.

Konferenciją remia Lietuvos mokslo taryba.

Konferencijos programa >

Mandelštamo siluetas. Dailininkė Jelizaveta Kruglikova