Problemomis grįsto IDKM taikymas mokant(is) kitos nei anglų užsienio kalbos

Projekto veiklos orientuotos į inovatyvių ir efektyvių dalyko ir kalbos mokymo(si) metodų kūrimą ir taikymą, pagrindinį dėmesį skiriant problemų analize paremtam mokymui(si)irintegruotam dalyko ir kalbos (CLIL) mokymui(si),pavyzdžiui, į matematikos, geografijos ir biologijos mokomuosius dalykus integruojant tokias šiuo metu itin aktualias temas kaiptvarusis turizmas ir taikomoji matematika (finansinis raštingumas). Projekto kalbos – vokiečių ir rusų.

Galutinis šio trejų metų trukmės projekto tikslas – sukurti tvariojo turizmo ir taikomosios matematikos vokiečių ir rusų kalbomis modulius 2 gimnazijos klasei ir gaires naujų modulių kūrimui. Projekto metu sukurti mokymo(si) moduliai ir gairės bus viešai paskelbti projekto dalyvių internetiniuose puslapiuose ir prieinami visiems besidomintiems.

Išsamią informaciją apie projektą ir projekto partnerius galima rasti čia >