Rugsėjo 22 d., penktadienį, 9.00 val. kviečiame susitikti su rašytoja, vertėja Zinaida Lindén.
Susitikimas vyks 402 auditorijoje.
Renginys vyks švedų kalba, visi, kas šią kalbą supranta, yra laukiami.

Zinaida Lindén gimė 1961 metais Sankt Peterburge. Sankt Peterburge 1986 m. baigė švedų kalbos ir literatūros studijas, nuo 1995-ųjų gyvena Suomijoje. Rašo švedų ir rusų kalbomis, verčia į rusų kalbą. Jos kūryba apdovanota ne vienu prestižiniu apdovanojimu. Už novelių rinkinį „Valenciana“ 2017-aisiais apdovanota Švedų literatūros draugijos Suomijoje premija.

Kuo svarbi literatūra? Literatūra turi guosti, žadinti smalsumą, suteikti prasmę tiems išgyvenimams, kurie dažnai atrodo beprasmiai.