Tarptautinė skandinavistikos konferencija Vilniaus universitete

Rugpjūčio 3-6 dienomis Vilniaus universitete vyks Tarptautinės skandinavistikos asociacijos (International Association for Scandinavian Studies, IASS) 33-oji konferencija ,,Atminties kultūra skandinavistikoje“. Asociacija, kurios istorija prasideda Kembridžo universitete 1956 metais, yra svarbiausias Europos forumas, jungiantis mokslininkus tiriančius skandinavų literatūras, kultūras, kalbas. Jos konferencijos vyksta kas dveji metai, pakaitomis Skandinavijoje ir šalyse, kur plėtojama skandinavistika. Prieš trejus metus ją rengti buvo patikėta Vilniaus universiteto Skandinavistikos centrui. Konferencija vyks hibridiniu būdu, pranešimus Šiaurės kraštų ir anglų kalbomis skaitys daugiau nei 130 pranešėjų iš 23 šalių. Daugiau informacijos konferencijos svetainėje.

Skandinavistikos centras

Baltijos kalbų ir kultūrų institutas / Institute for the Languages and Cultures of the Baltic

Vilniaus universiteto Filologijos fakultetas / Vilnius University Faculty of Philology