UAB "TSV Zollagentur und Spedition" darbo pasiūlymas

UAB "TSV Zollagentur und Spedition" siūlo darbą vadybininkei (-ui) Klaipėdoje.

Darbo pobūdis: bendravimas su klientais (Vokietijos, Lietuvos kompanijos) ir Vokietijos muitine, muitinės dokumentų pildymas.

Siūlome: mokymus, darbą draugiškoje komandoje, konkurencingą atlygį ir perspektyvą ateityje tapti skyriaus vadove (-u).

Reikalavimai: vokiečių kalba, komunikabilumas, organizuotumas, kruopštumas pildant dokumentus ir noras nuolat gilinti žinias, tobulėti pasirinktoje darbo srityje.

Privalumai: anglų, rusų kalbų mokėjimas.

CV prašome atsiųsti el. paštu , kontaktinis asmuo: Enrika Mažeikienė, tel. 8 644 65553. Informacija apie įmonę: www.tsv-zollagentur.de/lt