Kviečiame registruotis į tarptautinę mokslinę konferenciją „Stabiliųjų junginių tyrimai ir mokymas(is): frazeologizmai, kolokacijos ir kita. Saulių Lapinską (1954‒2014) prisimenant“

2019-02-11

Kviečiame registruotis ir dalyvauti tarptautinėje mokslinėje konferencijoje Stabiliųjų junginių tyrimai ir mokymas(is): frazeologizmai, kolokacijos ir kita. Saulių Lapinską (1954‒2014) prisimenant, kuri vyks 2019 m. spalio 11-12 dienomis Vilniaus universiteto Filologijos fakultete.

Konferenciją organizuoja Vokiečių filologijos katedra, puoselėdama jau prieš kelis dešimtmečius ilgamečio katedros docento ir vedėjo Sauliaus Lapinsko pradėtą frazeologizmų tyrimų tradiciją.