Sidebar

Nauja programa ketvirto semestro studentams: trumpa praktika „Germanistika ir profesija“

2019-02-19

 

Ketvirto semestro studentai germanistai nuo 2018 m.  turi galimybę atlikti vienos/dviejų dienos/ų praktiką ir susipažinti su savo srities profesinėmis galimybėmis. Studentai praleidžia visą darbo dieną su pasirinktos įmonės ar įstaigos darbuotoju. Tokio vizito metu tiesiogiai susipažįstama su darbo pobūdžiu ir vokiškai kalbantiems darbuotojams keliamais reikalavimais.

Ši trumpa praktika yra naujas Vokiečių filologijos katedros projektas skirtas antro kurso studentams, suteikiantis galimybę  dar studijų metu pažinti darbo rinkos poreikius ir planuoti savo būsimą karjerą. Studentai gauna užduotį paruošti pranešimą apie įmonę ar įstaigą, kurioje jie atliko trumpą praktiką, jos darbuotojus, jų darbo pobūdį. Prezentacijų šiuolaikinės vokiečių kalbos dalyko seminare metu dalyvauja potencialūs darbdaviai ir ekspertai, galintys kompetentingai pakomentuoti naujausias darbo rinkos tendencijas.

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos