Moksliniai straipsniai:

Norkaitienė, I. M. (2005). Über die Verben als Ausdrucksmittel der Modalität im Deutschen und Litauischen. Kalbotyra 55 (3), 69-73.

Šileikaitė, D. (2005). I. Kantas apie religiją ir religinį auklėjimą. Acta paedagogica Vilnensia 15, 67-78.

Žeimantienė, V. (2005). Einzelsprachliche Realisierungen des Subjekt-Impersonals: Das Beispiel deutscher man-Sätze und ihrer Entsprechungen im Litauischen. Kalbotyra 55 (3), 81-90.

Mokomosios priemonės:

Kontutytė, E. (2005). Vokiečių praktinės verslo kalbos pamokos „Biuro administravimas“ Nr. 1-12.

Vertimai:

Brough, S.; Wittmann, C. (2005). Anglų kalba per 30 dienų. Humboldt, Langenscheidt. Į lietuvių kalbą vertė S. Lapinskas. Vilnius , “Margi raštai ”, 2-as leid.