Darbuotojai

Stojantiesiems

Studijuojantiems

Visuomeninė veikla

Kūrybinės dirbtuvės „Tekstynų naudojimas ir tekstynų didaktika“

2022-10-06

2022 m. spalio 10-11 d. VU Vokiečių filologijos katedra kartu su Hamburgo universiteto (Vokietija) germanistais rengia kūrybines dirbtuves „Tekstynų naudojimas ir tekstynų didaktika“. Kviečiame dalyvauti paskaitose (vokiečių kalba):

antradienį, spalio 11 d., 11:00-12:30 val. Germanistikos studijų kabinete (A9 aud.): prof. dr. Julia Nantke ir Marie Flüh, M. Ed. „Methoden und Tools der Digital Humanities“;
trečiadienį, spalio 12 d., 11:00-12:30 val. Germanistikos studijų kabinete (A9 aud.): prof. dr. Julia Nantke ir Marie Flüh, M. Ed. „Formelhafte Briefsprache digital analysieren“.

Kūrybinių dirbtuvių programa>>>