Darbuotojai

Stojantiesiems

Studijuojantiems

Visuomeninė veikla

Kvietimas teikti paraiškas dalinėms studijoms Hamburgo universitete

2022-11-18

Kviečiame studentes ir studentus germanistus (BA ir MA) teikti prašymus dviejų mėnesių (2023 m. birželį–liepą) arba vieno semestro (5 mėn., 2023 m. balandį – 2023 m. rugpjūtį) studijoms Hamburgo universitete. Išvykus vienam semestrui, mainai vyksta ir studijų rezultatai įskaitomi panašiai kaip pagal ERASMUS+ programą.

Šios studijos finansuojamos pagal Vokietijos akademinių mainų tarnybos (DAAD) germanistų partnerystės programą (GIP – Germanistische Institutspartnerschaft).

Stipendijos dydis: 934 EUR/mėn. + 350 EUR kelionei.

Studijų laikotarpis: 2023 m. birželio ir liepos mėn. arba 2022/2023 m. m. pavasario semestras.

Motyvacinius laiškus prašome siųsti iki 2022 m. gruodžio 8 d. adresu: . Motyvaciniame laiške nurodykite, kuriam laikotarpiui norėtumėte išvykti!

Jei turite klausimų, kreipkitės į Skaistę Volungevičienę (el. paštu, per MS Teams arba užėję į Vokiečių filologijos katedrą).

HH Foto