Madrido Comillas universiteto doc. Bettinos Schnell paskaita

LKVTI Vertimo studijų katedra kviečia į paskaitą „Grožinės literatūros vertimo tyrimai skaitmeninės humanitarikos laikais“ (Literary Translation Studies in the era of Digital Humanities), kurią skaitys Madrido Comillas universiteto (Universidad Pontificia Comillas) docentė Bettina Schnell, atvykusi į mūsų fakultetą pagal Erasmus mainų programą.

Paskaitoje pranešėja pasakos apie pakartotinius kūrinių vertimus, stiliaus metriją ir vertėjo stiliaus tyrimus – tai dar labai nauja vertimo tyrimų sritis.

Paskaita vyks birželio 6 d., ketvirtadienį, 15 val. J. Balkevičiaus auditorijoje.