TKI seminarai

TKI š. m. gegužės 10 d. kviečia į du seminarus:

•  Praktinis dr. Jogilės Teresos Ramonaitės seminaras „Šnekos duomenų parengimas tyrimui: CHILDES sistema, CHAT formatas“, kuris vyks 13 val. kompiuterių klasėje K3. Tiems, kas tiria šneką, dr. Jogilė Teresa Ramonaitė padės išmokti ar prisiminti, kaip kompiuteris gali padėti analizuoti tokius duomenis. Pasipraktikavimui galima atsinešti savų garso įrašų. Šį seminarą organizuoja Lietuvos taikomosios kalbotyros asociacija.
  • Gintarės Judžentytės-Šinkūnienės pranešimas „Erdvės raiška deiktiniais žodžiais lietuvių tarmėse ir šnekamojoje kalboje: egzoforinės vartosenos atvejai“, kuris vyks 15 val. 107 aud.