Prof. dr. Meilutės Ramonienės pranešimas Tartu universiteto konferencijoje

Lapkričio 28 d. Taikomosios kalbotyros instituto direktorė prof. dr. Meilutė Ramonienė dalyvavo Tartu universitete vykusioje konferencijoje, skirtoje paminėti Estijos nacionalinio universiteto šimtmetį. Prof. dr. Meilutė Ramonienė skaitė pranešimą Lietuvių kalba pasaulio universitetuose. Konferencijoje dalyvavo ir daugiau kviestinių pranešėjų iš Lietuvos ir Latvijos: prof. Ineta Dabašinskienė iš Vytauto Didžiojo universiteto, prof. Ina Druviete iš Latvijos universiteto, prof. Dace Markus iš Liepojos universiteto.

Daugiau apie konferenciją >

thumbnail 2