Tarptautinė mokslinė konferencija „Baltų kalbos ir kultūros 3“

Gegužės 5–6 d. Klaipėdos universiteto Humanitarinių ir ugdymo mokslų fakultete vyko tarptautinė mokslinė konferencija „Baltų kalbos ir kultūros 3“, skirta telkti ir skatinti Lietuvos bei užsienio tyrėjus tarpdalykinei baltų kalbų ir kultūrų problematikai. Konferencijoje buvo pristatomi diachroniniai, arealiniai ir tipologiniai kalbų ir kultūrų tyrimai, aptariami genetiniai ir kontaktiniai kalbų bei kultūrų ryšiai, gvildenami baltų etnogenezės klausimai.

Konferencijoje pranešimus skaitė Lietuvių kalbos katedros profesorius Vytautas Kardelis („Mažosios baltų kalbos ir dialektologija“), docentė Vilma Zubaitienė („Psalmyno leksika XVIII a. Mažosios Lietuvos žodynuose“) ir dr. Gintarė Judžentytė („Deiktinio judėjimo raiška baltų kalbose“).

Klaipeda konf 2016 1 2

Nuotraukoje: prof. dr. Vytautas Kardelis (fotografavo Ernesta Kazakėnaitė)

Klaipeda konf 2016 2

Nuotraukoje (iš kairės į dešinę): doc. Vilma Zubaitienė, dr. Gintarė Judžentytė (fotografavo prof. Vytautas Kardelis)