Birželio 11 dieną Sintautuose (Šakių r.) vyko tradicinė – 44-oji – kalbos dienos šventė. Šiemet jos tema – „Poetas ir Kalbininkas – dvi upės, tekėjusios greta“. Kalbos diena skirta poetui Pranui Vaičaičiui ir kalbininkui prof. Juozui Pikčilingiui atminti. Pirmiausia aplankyti šių iškilių krašto žmonių kapai, vėliau jų garbei aukotos šventos mišios. Po kalbos dienos vėliavos pakėlimo miestelio aikštėje ir dailininko Valentino Antanavičiaus parodos atidarymo Kultūros centro galerijoje šventės dalyviai rinkosi centro salėje į konferenciją, kurioje pranešimus skaitė ir Lietuvių kalbos katedros profesorė Regina Koženiauskienė, profesorė Irena Smetonienė, docentas Antanas Smetona.

2016.06.11 301 Kalbos diena Sintautai Resized

R. Tamošaičio nuotraukoje: prie paminklo Poetui ir knygai A. Smetona, I. Smetonienė, R. Koženiauskienė ir Kultūros ir turizmo skyriaus vedėja A. Kasparevičienė