MIG-KOMM-EU –daugiakalbė tarpkultūrinė verslo komunikacija Europai

Tarptautinis „Lifelong Learning Programme“ projektas „MIG-KOM-EU – Mehrsprachige interkulturelle Geschäftskommunikation für Europa“ (MIG-KOMM-EU – daugiakalbė tarpkultūrinė verslo komunikacija Europai) (504431-LLP-1-2009-1-DE-KA2-KA2MP).

Trukmė

• 20092011 m.

Projekto internetinė svetainė

Koordinatorius

• Tarpkultūrinės komunikacijos institutas Vokietijoje. (Institut für interkulturelle Kommunikation e.V., in Bayern, Berlin und Thüringen)

Projekto kontaktinis asmuo Lietuvoje

• doc. dr. Dalia Bukauskaitė, el. paštas:

Partnerių susitikimas

• Š. m. spalio 7–9 d. Vilniaus universitete vyks projekto MIG-KOMM-EU: Tarpkultūrinė verslo komunikacija Europai partnerių susitikimas.