Baigėsi registracija į semestro studijas, vakarinį ir laisvųjų klausytojų kursus.

Norintiems išmokti lietuviškai, nuo 2021 m. vasario mėn. Lituanistinių studijų katedra siūlo nuotolines lietuvių kalbos semestro studijas, vakarinį ir laisvųjų klausytojų kursus Į kursus galite užsiregistruoti, užpildę kursų anketą.

Paskaitos vyks Microsoft Teams aplinkoje. Mūsų dėstytojai labai rekomenduoja naudoti darbastalio (desktop), o ne internetinę ar mobiliąją versiją, nes abi pastarosios neturi visų galimybių. Jei kompiuteryje jau įdiegta MS Teams programa, reikėtų ją atnaujinti iki naujausios versijos. Dėstytojai gali užduotis kelti į MS Teams aplinką. Informaciją apie MS Teams programinės įrangos reikalavimus galite rasti čia. Sumokėję už kursus, studentai bus prijungti prie konkrečios grupės komandos.

Tikimasi, kad kursuose dalyvaujantys studentai sutinka įsijungti kamerą užsiėmimų metu, nes kursai vyksta interaktyvioje aplinkoje. Be to, dalyvaujant nuotoliniuose užsiėmimuose ir paskaitose, iš patirties siūlome naudoti ausines su mikrofonu, nes pašaliniai fono garsai gali būti labai įkyrūs ir trukdyti tiek dėstytojams, tiek studentams.

Paskaitų tvarkaraščius galite rasti čia.