Sidebar

Gruodžio 21 d. Vilniaus universiteto (VU) Teatro salėje vykusiame iškilmingame renginyje „2017-uosius metus palydint“ Rektoriaus premijomis apdovanoti jaunieji mokslininkai ir geriausi 2017 m. dėstytojai.

Renginio metu itin daug dėmesio susilaukė mūsų fakulteto mokslininkai ir dėstytojai. Rektorius A. Žukauskas suteikė profesoriaus emerito vardą ilgamečiam Literatūros ir kultūros tyrimų instituto mokslininkui, literatūrologui, literatūros kritikui ir vertėjui prof. Kęstučiui Nastopkai. Rektoriaus premiją šiemet gavo du jaunieji Universiteto mokslininkai, kurių viena – asist. dr. Laura Vilkaitė-Lozdienė. Jaunosios Taikomosios kalbotyros instituto tyrėjos straipsnis šiemet buvo išspausdintas aukščiausio lygio tarptautiniame žurnale.

Iškilmingame renginyje taip pat paskelbti geriausi 2017 m. dėstytojai, tarp kurių ir dvi Filologijos fakulteto dėstytojos. Tai Anglistikos, romanistikos ir klasikinių studijų instituto asistentė dr. Justina Urbonaitė ir Užsienio kalbų instituto lektorė dr. Dorisa Delena Costello.

„Esu dėkingas visai akademinei bendruomenei už tai, kad ji kritiškai, tačiau kantriai sutiko didelius pokyčius universitete. Mes pajudėjome pasaulinio lygio universitetų link, sukūrėme ne tik modernias struktūras, valdymo sistemas, bet ir daugybę kitų naujų atributų, be kurių modernus universitetas negali gyvuoti. Kilo mūsų tarptautinis pripažinimas, reitinguose pakilome per beveik 100 pozicijų. Džiugiai sutikome daugybę mūsų akademinės bendruomenės laimėtų projektų, studijų dotacijų – universitetas pasirodė kaip tikras mokslo universitetas ir absoliučiai nepralenkiamas lyderis šalyje. Dėkoju visiems kuriantiems, kritikuojantiems, visiems, kurie yra neramūs ir rūpinasi mūsų universiteto kaita ir pokyčiais. Abejokite, kritikuokite, niekad nesustokite ir tai galų gale atves mus tarp pasaulinio lygio universitetų“, – sveikindamas susirinkusiuosius kalbėjo VU rektorius prof. Artūras Žukauskas.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos