Sidebar

Jau dešimtus metus iš eilės Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto mokslininkai bendradarbiaudami su Lietuvos Švietimo, mokslo ir sporto ministerija bei Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centru rūpinasi Lietuvių kalbos ir literatūros Lietuvos ir užsienio lietuviškųjų mokyklų olimpiados organizavimu: rengia olimpiados užduotis, vertina jų atlikimą ir išrenka olimpiados nugalėtojus. Šiemet jubiliejinė olimpiada, kasmet sutraukianti apie pusantro šimto moksleivių, lydimų savo mokytojų iš Lietuvos ir užsienio, vyks kovo 8–9 dienomis Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijoje.

Olimpiados vertinimo komisijai vadovauja Literatūros, kultūros ir vertimo tyrimų instituto profesorė Dainora Pociūtė. Sykiu su Baltijos kalbų ir kultūrų instituto profesore Daiva Sinkevičiūte ji rengia ir olimpiados užduotis.

Vertinimo komisijos nariai yra Literatūros, kultūros ir vertimo tyrimų instituto mokslininkai doc. dr. Regimantas Tamošaitis, asist. dr. Neringa Klišienė, Baltijos kalbų ir kultūrų instituto doc. dr. Vytautas Rinkevičius, Taikomosios kalbotyros instituto doc. dr. Vilma Zubaitienė ir asist. dr. Erika Jasionytė-Mikučionienė.

IMG 20190308 110456

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos