Sidebar

Screenshot 2020 12 21 at 12.16.18Mieli kolegos,  

Nenumaldomai artėjant didžiosioms metų šventėms, gręžiamės į praeitį, nuveiktuose darbuose ir susitikimuose su žmonėmis ieškodami prasmės, ir viltingai žiūrime į ateitį, tikėdamiesi šviesesnių ir džiugesnių akimirkų. Netikėtai sudėtingais 2020 metais patyrėme, koks svarbus yra žmogaus ryšys su žmogumi, kokie mieli yra pasiplepėjimai prie kavos puodelio, kartu išgyventa ir draugiškuose pokalbiuose aptarta įtempta savaitė, bendrose diskusijose gimusi tiesa. 

Visiems linkiu, kad prie šventinio stalo galėtume susėsti patikėję, kad galime įveikti sunkumus, nes esame labiau patyrę ir daugiau gebantys, supratę, kad žmogiškas ryšys yra brangintina vertybė, ir linkintys vieni kitiems ramybės ir santarvės.  

Dėkoju visiems už šiuos metus ir tikiu, kad darniai dirbsime ir ateinančiais, tikėtina, atversiančiais naujus horizontus kiekvienam iš mūsų bei visiems Vilniaus universitete! 

 

Dekanė Inesa 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos