Mieli mūsų fakulteto bendruomene ir naujieji jos nariai, tradiciškai susitikime rugsėjo 3 d. Vilniaus universiteto bibliotekos kieme, kur prasidės iškilminga Universiteto studijų metų pradžios šventė renovatio studiorum.

Universiteto vėliavos pakėlimo ceremonija  Vilniaus universiteto
bibliotekos kiemas
9.30 val.
Visi studentai renkasi M. K. Sarbievijaus kiemelyje prie fontano M. K. Sarbievijaus kiemas 9.50 val.
Skambant Lietuvos Nepriklausomybės varpui, studentai
keliauja į Šv. Jonų bažnyčią
M. K. Sarbievijaus kiemas 10.00 val.
Studentų imatrikuliacijos ceremonija Šv. Jonų bažnyčia 10.05 val.
Susitikimas su fakulteto studentų atstovybe ir kuratoriais M. K. Sarbievijaus kiemas 11.00 val.
Magistrantūros studentų susitikimas su
studijų programų komitetais (SPK) ir dėstytojais
Paskirta auditorija 11.30 val.
Bendruomenės susitikimas su Fakulteto senjorais Direktorių kabinetas (Dekanato I a.) 12.30 val.
Iškilminga Universiteto studentų ir dėstytojų eisena Nuo LR Seimo rūmų 14.45 val.
RENOVATIO STUDIORUM Universiteto Didysis kiemas 15.30 val.
Šv. Mišios Vilniaus akademinei bendruomenei Arkikatedra bazilika 16.30 val.
Vakaras su Vilniaus universiteto Šv. Jonų bažnyčios Gospel choru Šv. Jonų bažnyčia 18.00 val.

renovatio