Rugsėjo 17 d. 17 val. vyks pirmieji susitikimai su VU MVG estų, gruzinų, kroatų, rumunų, slovėnų, turkų ir vengrų kursų lektoriais.

Šie nemokami kalbų kursai yra Vilniaus universiteto Vilniaus universiteto neformaliojo švietimo dalis. Juose nemokamai dalyvauti gali Universiteto bendruomenės nariai (studentai bei darbuotojai) ir visi besidomintys (ne Uniiversiteto bendruomenės nariai).

Registruotis gali visi pageidaujantys asmenys VU MVG informacinėje sistemoje (kalbų sąrašas atnaujinamas). Pirmieji susitikimai su dėstytojais vyks rugsėjo 17 d. 17 val. Filologijos fakultete. Vietos bus patikslintos.

Baigus MVG programą išduodamas pažymėjimas, kuriame nurodytas kalbos mokėjimo lygis. Kontaktinio darbo apimtis – 64 valandos.

Neformaliojo švietimo programos Filologijos fakultete
Siūlomas kursas Dėstytojas Pirmas susitikimas
Estų kalba Eve Raeste Rugsėjo 17 d. 17 val.
Gruzinų kalba Giorgi Kobakhidze Rugsėjo 17 d. 17 val.
Kroatų kalba kroatų lektorius Rugsėjo 17 d. 17 val.
Rumunų kalba dr. Ovidiu Ivancu Rugsėjo 17 d. 17 val.
Slovėnų kalba doc. dr. Jelena Konickaja Rugsėjo 17 d. 17 val.
Turkų kalba doc. dr. Galina Miškinienė Rugsėjo 17 d. 17 val.
Vengrų kalba dr. Noémi Bulla Rugsėjo 17 d. 17 val.