Lapkričio 12 d. Fakultete viešės Kroatijos švietimo ir mokslo ministrės padėjėja Ivana Franić, kuri 17.00 val. V. Krėvės aud. skaitys paskaitą „Croatian language in the European context“. Paskaita vyks anglų kalba.

Kviečiami visi, norintys pasiklausyti paskaitos.

Ivana Franić 2005 m. Zagrebo universiteto Filosofijos fakultete apsigynė mokslų daktaro disertaciją „Dubrovniko XVIII a. pirmos pusės rankraštinių žodynų vieta Kroatijos leksikografijoje“. Nuo 2009 m. ji buvo docentė Zagrebo universiteto Filosofijos fakulteto Romanistikos katedroje, o nuo 2014 m. – kviestinė profesorė. Nuo 2016 m. Ivana Franić yra Kroatijos švietimo ir mokslo ministrės padėjėja, Aukštojo mokslo departamento direktorė.