57e640c47eaab9200cab30a13def1048cc5d7096VU Lietuvių literatūros katedra kviečia Filologijos fakulteto bendruomenę – studentus ir darbuotojus – paminėti poeto, partizano Broniaus Krivicko (1919–1952) šimtąsias gimimo metines simboline kelione jo gyvenimo, kūrybos ir kovų vietomis.

Rugsėjo 21-ąją, Broniaus Krivicko žūties dieną, 8 val. išvyksime autobusu iš Simono Daukanto aikštės ir keliausime po Biržų, Pasvalio ir Panevėžio apylinkes. Mūsų kelionei vadovaus Broniaus Krivicko kūrybos tyrinėtojas, jo raštų rengėjas Virginijus Gasiliūnas ir partizanų kovas tiriantis archeologas prof. Vykintas Vaitkevičius.

Visus, pageidaujančius keliauti kartu ir taip pagerbti Broniaus Krivicko atminimą, kviečiame registruotis iki rugsėjo 18 dienos  šiuo adresu: