Sidebar

Šių metų UNICEF tyrimas rodo, jog Lietuvos vaikai yra vieni nelaimingiausių Europoje – pagal vaikų gerovės rodiklius, Lietuva užima 33-ą vietą tarp 38-ų tirtų išsivysčiusių šalių.

Ir tai yra tik viena iš priežasčių, dėl kurių veikia programa „Renkuosi mokyti!“ ir ieško motyvuotų žmonių padėsiančių įveikti kylančius iššūkius ir kursiančių pozityvius pokyčius švietime. 

Todėl, jei manai, kad atėjo metams prasmingiems pokyčiams ir nori padėti Lietuvos vaikams mokyklose jaustis vertinamiems ir gerbiamiems, junkis prie „Renkuosi mokyti!“ bendruomenės! 

Užpildyk kandidato anketą iki gruodžio 13 d. Anketą rasi www.renkuosimokyti.lt

Kaip programa veikia? 

Programa „Renkuosi mokyti!“ remiasi tarptautine patirtimi ir unikaliu dalyvių pritraukimo, atrankos ir profesinės pagalbos modeliu. Programos dalyviai dvejus metus dirba mokyklose, dalyvauja įgyvendinant pokyčio projekto savo mokykloje, gauna tęstinius mokymus ir individualizuotą profesinę pagalbą. Mokyklą dalyviams suranda programos rengėjai, pedagoginis išsilavinimas nėra būtinas. Po dvejų metų klasėje „Renkuosi mokyti!“ dalyviai tampa pokyčius švietime ir visuomenėje kuriančiais alumnais. 

Kaip programa padės siekti pokyčių švietime?

  • Suteiksime tau reikalingas žinias ir įgūdžius prieš pradedant darbą mokykloje – mėnesį laiko trunkančioje „Renkuosi mokyti!“ vasaros mokykloje“ mokymus ves ilgametę patirtį sukaupę švietimo ir kitų sričių ekspertai, kurių suteiktos žinios taps tvirtu pamatu žengiant pirmuosius žingsnius klasėje.
  • Subursime palaikančią bendruomenę – dalinsiesi patirtimi su kitais programos dalyviais, kurių palaikymas padės augti tau pačiam ir motyvuos dirbti dėl kiekvieno vaiko. Taip pat turėsi galimybę bendrauti su kolegomis net iš 59 pasaulio šalių, kuriose veikia panašios programos, vienijamos pasaulinio Teach For All tinklo.
  • Užtikrinsime mokymus ir konsultacijas visus dvejus metus – rengsime periodiškus mokymus, kurių metu gilinsi savo žinias bei geriau suprasi, kaip gali padėti Lietuvos vaikams.
  • Įtrauksime į pokyčio projekto komandą – kartu su mokyklos, kurioje dirbsi, bendruomene analizuosi mokykloje kylančius iššūkius ir ieškosi jų sprendimo būdų. Taip prisidėsi prie realių pokyčių kūrimo.

Jei mintyse jau skamba – renkuosi augti, renkuosi keisti, RENKUOSI MOKYTI – su nekantrumu laukiame tavo anketos! Šis pasirinkimas gali pakeisti tavo, švietimo ir kiekvieno vaiko ateitį. 

Jei kyla klausimų, parašyk mums el. paštu arba registruokis į nuotolines atviras duris (lapkričio 26 d. arba gruodžio 10 d.)

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos