Mūsų vizija

Filologijos fakultetas – vienoje gretoje su pirmaujančiais Europos lingvistikos, literatūros ir kultūros tyrimų bei studijų centrais.
Mūsų vizija

Bendros naujienos

Filologijos fakulteto bendruomenės naujienos, pasiekimai ir įvykiai.

Studijų naujienos

Filologijos fakulteto bendruomenės naujienos, pasiekimai ir įvykiai.

Projektinė veikla

Fakultete vykdoma mokslinė veikla ir įgyvendinama projektai.

VU Instagram Mūsų Instagram paskyra

Visit by Malin Billing

Malin Billing, Saltkråkan AB representative and granddaughter of Astrid Lindgren will meet our students of Swedish on Monday the 13th of November, 13.00, room 314-A-B.

Please note that this meeting is open to VU students of Swedish only and not to the general public.

In the evening, there is an open event at the Mažvydo library, -Filmo „Astrida“ peržiūra ir diskusija „Kas gi tu esi, Astrida?“-, where everyone is welcome: https://www.facebook.com/events/1768395410120718/