Mūsų vizija

Filologijos fakultetas – vienoje gretoje su pirmaujančiais Europos lingvistikos, literatūros ir kultūros tyrimų bei studijų centrais.
Mūsų vizija

Bendros naujienos

Filologijos fakulteto bendruomenės naujienos, pasiekimai ir įvykiai.

Studijų naujienos

Filologijos fakulteto bendruomenės naujienos, pasiekimai ir įvykiai.

Projektinė veikla

Fakultete vykdoma mokslinė veikla ir įgyvendinama projektai.

VU Instagram Mūsų Instagram paskyra

Studentų germanistų mokslinė konferencija "Kalba ir literatūra 2014"

2014 m. balandžio 10 d. Vilniaus universiteto Vokiečių filologijos katedra organizuoja dešimtąją studentų germanistų mokslinę konferenciją "Kalba ir literatūra 2014". Maloniai kviečiame dalyvauti.

Konferencijos dalyvius pasveikins VU Filologijos fakulteto dekanas doc. dr. Antanas Smetona, VU Vokiečių filologijos katedros vedėja doc. dr. Eglė Kontutytė, Austrijos Respublikos ambasadorius dr. Johann Spitzer, Vokietijos Federacinės Respublikos ambasadoriaus nuolatinis pavaduotojas Peter Ziegler, Gėtės instituto Lietuvoje Johanna M. Keller.

Konferencijos dalyviai iš Lietuvos, Latvijos, Lenkijos, Čekijos ir Vokietijos skaitys pranešimus kalbos ir literatūros temomis.

Renginio atidarymas - 10.00 val. Kristijono Donelaičio skaitykloje.