Sidebar

COM_VUEVENTS_DESCRIPTION_TITLE VU Užsienio kalbų institutas ir VU biblioteka maloniai kviečia į tarptautinio patarlių projekto „Kol gyveni, tol ir mokaisi“ piešinių parodos atidarymą spalio 15 d., antradienį, 16 val. VU bibliotekos Direkcijos koridoriuje (III a., Universiteto g. 3). Bus pristatyta penktoji patarlių rinktinė „Lietuvių-norvegų patarlės. Kol gyveni, tol ir mokaisi. Litauisk-norske ordtak. En lærer så lenge en lever“ (išleido VšĮ „Pamėginčius). Knygą iliustravo vaikai iš Lietuvos ir Norvegijos. Lietuviškas patarles piešė vaikai iš Rokiškio rajono Obelių vaikų globos namų, Molėtų vaikų savarankiško gyvenimo namų, Dusetų meno mokyklos, Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centro, o jų norvegiškus atitikmenis iliustravo mokiniai iš Stokksund ir Rotvoll mokyklų Norvegijoje. Šiais metais prestižinėje tarptautinėje Londono knygų mugėje projektas buvo nominuotas „Iternational Excellence Awards 2019“ tarp trijų geriausių pasaulyje kategorijoje „Educational Learning Recourses“.
COM_VUEVENTS_ORGANIZES_TITLE Biblioteka
COM_VUEVENTS_LOCATION_TITLE VU bibliotekos Direkcijos koridorius (III a.)
COM_VUEVENTS_CONTACTS_TITLE Snieguolė Misiūnienė
COM_VUEVENTS_EVENT_START_TITLE 2019-10-15 16:00
COM_VUEVENTS_EVENT_END_TITLE 2019-11-08
COM_VUEVENTS_CATEGORY_TITLE Paroda
COM_VUEVENTS_LINK_TITLE Daugiau informacijos
COM_VUEVENTS_DESCRIPTION_TITLE Parodos "Istorijos apie vikingus plakatuose" autorius Tomas Jacobsenas gimė 1965 m. Kopenhagoje. Baigė Danijos Aarhus Verslo mokyklą ir dirbo pardavimų ir marketingo srityje. Menas, kultūra ir kelionės visada buvo jo aistra, tad nestebina, kad jis turistams Danijoje nusprendė pasiūlyti kitokius suvenyrus – plakatus vikingų tema, sukurtus minimalizmo principais.
COM_VUEVENTS_ORGANIZES_TITLE Tarptautinių ryšių skyrius
COM_VUEVENTS_LOCATION_TITLE Vilniaus universiteto centrinių rūmų antro aukšto koridoriuje (Universiteto g. 3, Vilnius).
COM_VUEVENTS_CONTACTS_TITLE Raimonda Markevičienė
COM_VUEVENTS_EVENT_START_TITLE 2019-10-05 09:00
COM_VUEVENTS_EVENT_END_TITLE 2019-11-05 15:00
COM_VUEVENTS_CATEGORY_TITLE Paroda
COM_VUEVENTS_LINK_TITLE Plačiau apie autorių ir parodą
COM_VUEVENTS_DESCRIPTION_TITLE Maloniai kviečiame į Ievos Eimutytės-Mikelkevičienės parodą „Aš paėmiau dažų...“. Paroda iki 2019 m. lapkričio mėnesio bus eksponuojama VU Medicinos fakulteto (M. K. Čiurlionio g. 21/27, Vilnius) II aukšte, prie Didžiosios auditorijos. Kartu pasidžiaukime meno galia ir atraskime savyje norą kurti! O tada... tiesiog paimkime dažų!
COM_VUEVENTS_ORGANIZES_TITLE Medicinos fakultetas
COM_VUEVENTS_LOCATION_TITLE Medicinos fakultetas
COM_VUEVENTS_CONTACTS_TITLE Lina Kocienė
COM_VUEVENTS_EVENT_START_TITLE 2019-09-10
COM_VUEVENTS_EVENT_END_TITLE 2019-11-02
COM_VUEVENTS_CATEGORY_TITLE Paroda
COM_VUEVENTS_LINK_TITLE Plačiau apie autorių ir parodą
Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies. More information