Paraiškos teikiamos iki 2024 m. kovo 6 d.

Kviečiame mokytojus ar dėstytojus, dirbančius lituanistinio švietimo įstaigose užsienyje, teikti paraiškas intensyviems neformaliems kursams lituanistinio švietimo vykdytojams Vilniaus universitete.

Kursų trukmė – 15 kalendorinių dienų. Kursų metu mokytojai ir dėstytojai turės galimybę ne tik pagilinti lietuvių kalbos žinias, tačiau taip pat tobulinti didaktikos ir ugdymo psichologijos kompetencijas bei įgyti papildomų žinių apie Lietuvos kultūrą, literatūrą, istoriją, šiuolaikinį valstybės gyvenimą ir pan. Planuojamą programą galite pamatyti, atsidarę žemiau esantį PDF dokumentą.

Kursų laikas: 2024 m. birželio 16–30 d.

Daugiau informacijos rasite čia.