Sidebar

KURSAI VYKO VU FILOLOGIJOS FAKULTETE

Birželio 28 d. VU baigėsi lietuvių kalbos ir kultūros kursai Ukrainos piliečiams, pasitraukusiems iš Ukrainos į Lietuvą dėl Rusijos Federacijos karinių veiksmų.

Mėnesio trukmės kursus lankė ir sėkmingai baigė 14 žmonių. Studentai ne tik pramoko kalbėti lietuviškai, bet ir klausė paskaitų apie Lietuvos kultūrą, istoriją, lankėsi muziejuose ir edukacijose. Norintys galės pratęsti studijas rudenį.

Asmenys, įgiję išsilavinimą ne Lietuvoje ir norintys studijuoti Lietuvos aukštosiose mokyklose, gali užsiregistruoti laikyti įskaitą 2022 m. birželio 21 d. arba liepos 19 d.. Daugiau informacijos rasite čia

KURSAI VYKSTA VU FILOLOGIJOS FAKULTETE 

Šių metų gegužės 30 d. Vilniaus universitete prasidėjo visą mėnesį truksiantys Lietuvių kalbos ir kultūros kursai, skirti Ukrainos piliečiams, pasitraukusiems į Lietuvą dėl karo.

Skaityti daugiau...

2022 m. birželio 5 d. Lituanistinių studijų katedroje prasidėjo nuotolinės mokytojų, dirbančių užsienio šalių lituanistinėse mokyklose, neformaliosios studijos. Studijos vyks dvi savaites – birželio 5–19 d., jose dalyvauja 8 mokytojos iš įvairių pasaulio šalių: Airijos, Danijos, Jungtinės Karalystės, Ispanijos ir Norvegijos.

Skaityti daugiau...

JAU NEBEGALIMA UŽSIREGISTRUOTI Į KURSUS

2022 m. liepos 4 d. prasidės 2 ir 4 savaičių vasaros kursai, į kuriuos užsiregistruoti galima iki 2022 m. birželio 27 d. Paskaitos ir užsiėmimai vyks Vilniaus universitetete kontaktiniu u būdu. Išsamią informaciją apie 2 ir 4 savaičių vasaros kursus galima rasti čia.

LYGIŲ EGZAMINAI VYKS 2022 M. GEGUŽĖS 27 D.

2022 m. gegužės 27 d. Lituanistinių studijų katedroje bus organizuojami lietuvių kalbos mokėjimo A1, A2, B1, B2, C1 lygių egzaminai. Lygių egzaminai dėl pandemijos gali būti atšaukti. Daugiau informacijos rasite čia.

Paraiškos priimamos iki 2022 m. kovo 31 d.

Užsienio šalių aukštųjų mokyklų studentai, dėstytojai bei tyrėjai, taip pat lietuvių kilmės asmenys gali teikti paraiškas lietuvių kalbos vasaros kursų, kurie vyks 2022 m. liepos mėn., stipendijoms gauti. Paraiškas galima teikti čia iki 2022 m. kovo 31 d. imtinai vietos laiku (+2 h).

Papildomą informaciją apie 2 ir 4 savaičių vasaros kursus galima rasti čia.

2022-ųjų metų Žiemos lituanistikos kursuose (sausio 3–28 d.) mokosi būrys studentų iš Australijos, Belgijos, Brazilijos, Honkongo, Jungtinių Amerikos Valstijų, Kanados, Prancūzijos, Sakartvelo, Ukrainos, Vokietijos.

Skaityti daugiau...

ŽIEMOS KURSAI VYKS NENUOTOLINIU BŪDU

2022 m. sausio 3 d. prasidės 2 ir 4 savaičių lietuvių kalbos žiemos kursai, į kuriuos galima užsiregistruoti iki 2021 m. gruodžio 29 d. Paskaitos ir užsiėmimai vyks Vilniaus universitetete nenuotoliniu būdu. Išsamią informaciją apie 2 ir 4 savaičių žiemos kursus galima rasti čia.

Skaityti daugiau...
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos