Sidebar

Sausio 4–29 dienomis vyksta nuotoliniai Žiemos lituanistikos kursai.

Į 2021-ųjų metų Žiemos lituanistikos kursus susirinko 26 studentai iš 13 šalių: Australijos, Austrijos, Danijos, Indijos, Kinijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Prancūzijos, Rusijos, Suomijos, Vengrijos, Vokietijos.

Dviejų savaičių studijose (sausio 4–15 d.) dalyvauja šeši studentai. Mėnesio (sausio 4–29 d.) – dvidešimt studentų.

Skaityti daugiau...

Pirmą kartą Lituanistinių studijų katedra nuotoliniu būdu organizuoja dviejų ir keturių savaičių lietuvių kalbos žiemos kursus.

Paskaitos prasidės 2021 m. sausio 4 d. 9.30 val. vietos laiku (+2GMT) ir vyks kiekvieną darbo dieną. Paskaitos trukmė - 1,5 val. Tarp paskaitų bus 30 min pertrauka. Dvi paskaitos baigsis 13 val. (+2GMT), o trys - 15 val. (+2GMT).

Skaityti daugiau...

Atsižvelgdama į infekcijos COVID-19 plitimo grėsmę, Lietuvos Respublikos Vyriausybės sprendimus dėl karantino paskelbimo ir siekdama apsaugoti mūsų bendruomenės narių sveikatą, koronaviruso prevencijai skirta darbo grupė nusprendė, kad visa veikla universitete iki gruodžio 31 d. turi būti tęsiama nuotoliniu būdu.

Tuo tarpu, Vilniaus universiteto Senatas apsisprendė, kad visos studijų veiklos universitete iki šio rudens semestro pabaigos bus vykdomos nuotoliniu būdu.

Daugiau informacijos

Norintiems išmokti lietuviškai, Lituanistinių studijų katedra siūlo lietuvių kalbos semestro studijas, vakarinius ir laisvųjų klausytojų kursus nuo 2020 m. rugsėjo mėn. Į kursus galite užsiregistruoti, užpildę šią anketą. 2020 m. rugsėjo 2 d. nuo 8 iki 12 val. lietuvių kalbos semestro studijų dalyviai turi pranešti el. paštu, ar yra atvykę į Lietuvą, o jei ne, kada planuoja. Rugsėjo 3-14 d. paskaitos vyks nuotoliniu būdu, o nuo rugsėjo 15 d. planuojama, kad paskaitos persikels į auditorijas. 

Skaityti daugiau...

Po ilgų svarstymų, įvertinus su COVID-19 virusu susijusią riziką ir atsižvelgus į Vilniaus universitete veikiančios COVID-19 krizės valdymo grupės rekomendacijas, šias metais vasaros lituanstikos kursai nebus organizuojami.

Džiugios naujienos pasiekė iš tolimosios Japonijos! Neseniai pasirodė dr. Eiko Sakurai sudaryta knyga apie Lietuvą, jos kultūrą, istoriją „60 straipsnių Lietuvai pažinti”. Tarp leidinio autorių ir dvi Lituanistinių studijų katedros dėstytojos – prof. Meilutė Ramonienė ir Ramutė Bingelienė.

Skaityti daugiau...
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos