Sidebar

Džiugios naujienos pasiekė iš tolimosios Japonijos! Neseniai pasirodė dr. Eiko Sakurai sudaryta knyga apie Lietuvą, jos kultūrą, istoriją „60 straipsnių Lietuvai pažinti”. Tarp leidinio autorių ir dvi Lituanistinių studijų katedros dėstytojos – prof. Meilutė Ramonienė ir Ramutė Bingelienė.

Bendras serijos „Regionų studijos“ tikslas – parinkti 60 temų iš įvairiausių sričių (istorijos, politikos, ekonomikos, visuomenės aktualijų, kasdienio gyvenimo, kultūros ir pan.), kurios virstu glaudžiu įvadu į konkrečią šalį ar regioną, aprėpiančiu esminius aspektus. Tai leidinys, skirtas visiems, nuo studentų iki firmų darbuotojų, visiems tiems, kurių smalsumo negali patenkinti įprasti kelionių gidai. Kartu tai yra ir kvietimas atverti humanitarinių-socialinių mokslų duris. Siekiama pateikti profesionalią, specializuotą informaciją, kuri yra dėstoma lengvai suprantamu stiliumi ir prieinama eiliniam skaitytojui.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos