KURSAI VYKS VU FILOLOGIJOS FAKULTETE

Vilniaus universitetas kviečia Ukrainos piliečius, pasitraukusius iš Ukrainos į Lietuvą dėl Rusijos Federacijos karinių veiksmų Ukrainoje, teikti paraiškas intensyviems lietuvių kalbos ir kultūros kursams.

Tikslinė grupė – Ukrainos mokslo ir studijų institucijų dėstytojai, mokslo darbuotojai, visų sričių švietimo sistemos darbuotojai, studentai.

Studijų metu bus galimybė ne tik pasimokyti lietuvių kalbos, bet ir susipažinti su Lietuvos kultūra, istorija, šiuolaikiniu valstybės gyvenimu ir kt.

Studijų laikas: 2022 m. rugsėjo 5 – lapkričio 30 d.

Bus formuojamos dvi grupės:

• pradedančiųjų (A1.1);
  • pažengusiųjų (A1.2).

Kursai organizuojami kontaktiniu būdu.
Paskaitos planuojamos darbo dienomis tris kartus per savaitę nuo 15.00 arba 17.00 val.
Paraiškos teikiamos iki 2022 m. liepos 24 d. imtinai.
Paraiškos pildomos elektroniniu būdu čia. Viršutiniame dešiniajame atsidariusio lango kampe pasirinkite Ukrainą kaip kilmės šalį.

Kontaktiniai asmenys:
Rita Migauskienė:
Elvyra Petrašiūnienė:

PDFKvietimas lietuvių, anglų ir ukrainiečių kalbomis

Вільнюський університет запрошує громадян України, які виїхали з України до Литви через військові дії Російської Федерації в Україні, подати заявку на інтенсивні курси литовської мови та культури.

Цільова група – викладачі українських науково-дослідних установ, наукові співробітники, працівники освіти всіх напрямків, студенти.

Під час навчання буде можливість не лише вивчати литовську мову, але й ознайомитися з литовською культурою, історією, сучасним життям держави тощо.

Період навчання: 5 вересня - 30 листопада 2022 року.

Будуть сформовані дві групи:

• nочаткова група (A1.1);
  • nочаткова група (з базовими знаннями) (A1.2).

Курси організовуються у контактній формі.
Заняття будуть проводитися в робочі дні 3 рази на тиждень з 15.00 або 17.00.
Прийом заявок триває до 24 липня 2022 року включно.
Заявки заповнюються в електронному вигляді тут. У правому верхньому куті екрану оберіть Україну як країну походження.

Контакти:
Rita Migauskienė