Maloniai kviečiame į Vilniaus universiteto Lituanistinių studijų katedros organizuojamus užsienio šalių lituanistikos (baltistikos) centruose dirbančių dėstytojų kvalifikacijos tobulinimo kursus. Rugsėjo 23–27 d. dėstytojų kvalifikacijos kursai vyks Vilniuje. Juos finansuoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija.

Šiemet numatyta 15 vietų. Planuojamos paskaitos, skirtos Vilniaus pažinimui, ekskursijos po Vilnių.

Apmokama:

• kelionės bilietai;
  • nakvynė viešbutyje: atvykimas rugsėjo 22 d., išvykimas rugsėjo 28 d. (visa renginio trukmė – 7 dienos, 6 nakvynės);
  • kavos pertraukos;
  • viena bendra vakarienė.

Dalyvio anketos lauksime iki: 2024-03-31.
Apie pageidavimą dalyvauti kursuose ir dalyvio anketą siųskite šiuo adresu: .

PDFDalyvio anketa