Prasidėjo katedros organizuojamas aštuonių paskaitų ciklas, skirtas lituanistinėms mokykloms ir jų bendruomenėms. Paskaitos vyksta nuotoliniu būdu po dvi per mėnesį nuo rugsėjo iki gruodžio.

Paskaitos skirtos dvikalbystės, kalbos išlaikymo emigracijoje, kalbos ir tapatybės, praktinio kalbos mokymo, vaikų ir paauglių literatūros, tradicinių žaidimų ir ratelių temoms. Programą galite rasti čia.

Paskaitos yra nemokamos, jas finansuoja VLKK pagal Lietuvių kalbos prestižo stiprinimo programą. Norintys užsiregistruoti į šias paskaitas, rašykite el. paštu .