Tai yra trečiasis lietuvių kalbos vadovėlio kitakalbiams Po truputį leidimas. Vadovėlio Po truputį knygos (Mokinio knyga, Pratybų sąsiuvinis ir skaitmeninė Mokytojo knyga) padės išmokti kalbėti, rašyti, skaityti ir suprasti tekstus iš klausos.

Sėkmės 2022Vadovėlyje mokoma lietuvių kalbos gramatikos, žodyno, tarties, svarbiausių komunikacinių intencijų raiškos būdų, pateikiama daug lentelių, tekstų, įvairiausių pratimų. Po truputį skiriamas darbui su mokytoju tiems, kurie, nors ir netvirtai, tačiau jau šiek tiek moka lietuviškai ir siekia aukštesnio B1 kalbos mokėjimo lygio.

Kiti leidiniai