Kristina Jakaitė-Bulbukienė, Aušra Valančiauskienė ir Joana Pribušauskaitė šių metų vasario 1 d. pradėjo naują projektą, kurio pagrindinis tikslas – parengti B1 ir B2 lygio lietuvių kalbos kaip svetimosios mokomųjų tekstų rinkinį. Projektą remia Valstybinė lietuvių kalbos komisija pagal Lietuvių kalbos prestižo stiprinimo programą.

Taip pat projekto dalyvės šių metų pabaigoje planuoja surengti du seminarus mokytojams ir dėstytojams, mokantiems lietuvių kalbos kaip paveldėtosios ar svetimosios Lietuvoje ir užsienyje, ir pasidalinti patirtimi apie šio tekstų rinkinio kūrimą ir teksto supratimo mokymą.