2022 m. rugsėjo 29-30 d. vyks šeštoji tarptautinė taikomosios kalbotyros konferencija „Kalbos ir žmonės: problemos ir sprendimai“ (organizatoriai: Lietuvos taikomosios kalbotyros asociacija LITAKA ir Vilniaus universiteto Filologijos fakultetas).

Renginys skirtas naujausiems Lietuvos ir užsienio šalių mokslininkų tyrimams, susijusiems su sociolingvistikos, kalbų politikos, diskurso analizės, vertimo, kalbų mokymo ir mokymosi, kalbų įsisavinimo, kalbų testavimo, tekstynų lingvistikos, psicholingvistikos, pragmatikos ir kitoms taikomosios kalbotyros sritimis.

Plenarinius pranešimus skaitys pasaulyje garsūs taikomosios kalbotyros mokslininkai: Annick de Houwer (Harmonious Bilingualism Network), Marcus Callies (Brėmeno universitetas) ir Victoria Guillén Nieto (Alikantės universitetas).

Daugiau informacijos apie konferenciją rasite čia.