DAAD alumnų pranešimų ciklas

Lietuvos DAAD alumnų klubas kartu su Vilniaus universiteto Vokiečių filologijos katedra 2015 m. gegužės mėnesį organizuoja DAAD alumnų pranešimų ciklą ir kviečia visų Lietuvos alumnų draugijų atstovus bei visus susidomėjusius dalyvauti renginiuose.

Susitikimuose referentai pasidalins savo įspūdžiais iš stažuočių ir studijų Vokietijoje, supažindins su Lietuvos ir Vokietijos santykiais savo tyrinėjamų objektų srityse, atsakys į dalyvių klausimus. Po pranešimų renginio organizatoriai visus kvies neformaliai pabendrauti prie puodelio kavos ar arbatos.

2015 m. gegužės 14 d., ketvirtadienis, Vilniaus universiteto Germanistikos studijų kabinetas (Universiteto g. 5), 18-20 val.:
XXI AMŽIAUS NAUJOJI EPIDEMIJA - PRIEŠIRDŽIŲ VIRPĖJIMAS
Gyd. Gediminas Račkauskas (Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikos)

2015 m. gegužės 21 d., ketvirtadienis, Vilniaus universiteto Germanistikos studijų kabinetas (Universiteto g. 5), 18-20 val.:
KODĖL RODO ŠIUOLAIKINIAI TV, TAIP PAT TRUMPAI APIE JŲ IR KITŲ BUITINIŲ PRIETAISŲ GAMINTOJŲ IR MARKETINGO TRIUKUS
Prof. habil. dr. Vaidotas Kažukauskas (Vilniaus universiteto Fizikos fakultetas)

Maloniai kviečiame!