Kūrybos vakaras su prof. Vytautu Landsbergiu

2013 m. sausio 7 d. 18 val. VU Šv. Jonų bažnyčioje vyks kūrybos vakaras „M. K. Čiurlionis ir Briuselio dienoraščiai“ su prof. V. Landsbergiu. Kūrybos vakare netrūks ir muzikos, ir originalių tik V. Landsbergiui būdingų minčių apie mūsų nūdieną, būtį, politiką, gyvenimo prasmę ir, žinoma, M. K. Čiurlionį. Koncerte dalyvaus prof. V. Landsbergis, vargonininkė J. Landsbergytė, fleitininkas V. Oškinis, R. Gražinio vadovaujamas choras „Aidija“ ir M. K. Čiurlionio menų mokyklos moksleiviai. Vakare skambės J. S. Bacho, M. K. Čiurlionio bei kitų kompozitorių kūriniai. M. K. Čiurlionio kūrinius atliks prof. V. Landsbergis. Vakarą ves ir su profesoriumi diskutuos rašytojas, režisierius ir autorinių dainų atlikėjas Vytautas V. Landsbergis. Daugiau informacijos rasite čia.