Europos Sąjungos vertėjų raštu konkursas

2011 m. liepos 6 d. bus paskelbtas lietuvių vertėjų raštu atrankos konkursas nuolatiniam darbui ES institucijose, daugiausia Liuksemburge. Konkursas skelbiamas Europos personalo atrankos tarnybos interneto svetainėje http://europa.eu/epso/.

Trumpai apie darbą ir konkursą:

Europos Sąjungos vertėjo raštu užduotys – vertimas, vertimo tikrinimas ir terminologinis darbas. Verčiamų tekstų temos yra politinio, teisinio, ekonominio, finansinio, mokslinio ir techninio pobūdžio ir apima visas ES veiklos sritis.

Konkurso sąlygos:
•    puikūs lietuvių kalbos rašymo ir kalbėjimo įgūdžiai,
•    labai geras dviejų kitų ES oficialiųjų kalbų mokėjimas (bent viena iš jų turi būti anglų, prancūzų arba vokiečių),
•    bakalauro diplomu patvirtintas universitetinis išsilavinimas (nebūtinai filologinis),
•    labai vertinamas įvairių sričių išmanymas,
•    profesinės patirties nereikalaujama.

Su artėjančiu konkursu, darbo aplinka, sąlygomis ir specifika galima susipažinti specialiame FACEBOOK puslapyje www.facebook.com/vertejai.

Daugiau informacijos galima teirautis e. paštu .

Kviečiame dalyvauti konkurse!