Susitikimas su prof. Aušrine Marija Pavilioniene Lietuvos Respublikos Seimo rūmuose

Š. m. balandžio 15 d. Lietuvos Respublikos Seimo rūmuose vyko Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto Alumnų draugijos narių susitikimas su profesore Aušrine Marija Pavilioniene.

Seimo narė susitikimo dalyviams parodė Seimo rūmų posėdžių sales, veikiančias ekspozicijas, darbo kabinetus, supažindino su darbo Seime ypatumais. Švietimo, mokslo ir kultūros komiteto salėje Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto absolventai su profesore bendravo politinėmis, švietimo, kultūros temomis. Susitikimo pabaigoje dalyviai dovanų gavo A. M. Pavilionienės knygą "Viltys ir nusivylimai".

Alumnų draugija nuoširdžiai dėkoja profesorei ir alumnai už jaukų ir nuoširdų priėmimą.

susitikimas su a.m.pavilioniene  2 492

susitikimas su a.m.pavilioniene  3 471